CRASH COURSE FFZG – Kako student FFZG-a s lakoćom prolazi kroz studij?

Ponekad se odgovor na ovo pitanje čini neshvatljivim ili ravno nemogućim. Na svakim rokovima i svakim upisima pojavi se pregršt pitanja na koja pod hitno trebamo odgovor poput “Koliko ECTS-a bih morala platiti ako ovo ne položim?”, “Jel’ smijem izaći na ovaj rok?”, “Kako funkcionira vannominalna godina?”, “Fali mi ECTS-a od izbornih. Kome šaljem molbu?”. Odjednom ni vi, ni kolega do, niste student iz pitanja. Ali mogli biste biti. Čak biste mogli znati i koja je razlika između Vijeća studenata i Studentskog zbora.

Na ovom crash courseu proći ćemo bazično znanje koje inače ganjate kroz semestre, a najkorisnije je da ga odmah na početku usvojite, ali i sve ono što većini studenata ostane nejasno i dok prijavljuju posljednji ispit.

Teme su:
I. Upis i ispis kolegija
II. ECTS-i i ispitni rokovi
III. Mirovanje i ispis studija
IV. Vannominalne godine
V. Infrastruktura pomoći – Studentska tijela, pravobranitelji, te Stuslu i Info-centar

Dakle, kako student s lakoćom prolazi kroz studij? Jednostavno, zapravo. Ima pravu informaciju u pravo vrijeme. Informacije Vam nudi Dorotea Brajković, a vrijeme je 18:30 u četvrtak u D7.

Svi studenti psihologije su dobrodošli!!