Čestitamo dobitnicima Rektorove nagrade u kategoriji za individualni znanstveni i umjetnički rad!

Čestitamo našim dobitnicima Rektorove nagrade Sveučilišta u Zagrebu za individualne znanstvene radove (jedan ili dva autora).

Studenti Ivor Katović i Lucija Žderić napravili su istraživanje imena “Možemo li persuazijom uvjeriti ljude da se cijepe protiv koronavirusa? Istraživanje na necijepljenim hrvatskim građanima”.

Studentica Matea Markotić napravila je istraživanje naziva “Razina stresa, strah od potresa i koronavirusa te facete neuroticizma kod zdravstvenih djelatnika na područjima pogođenima potresima u Republici Hrvatskoj”.

Izrazito se veselimo na interesu koji naši studenti iskazuju za aktualne teme i drago nam je što je njihov trud nagrađen. S veseljem iščekujemo njihova buduća istraživanja, ali i uspjehe svih drugih studenata!