Jesenski Dan Psihologa (JDP)

U subotu, 23. listopada 2021., održan je događaj koji nam je uspio vratiti dašak odsječkih tradicija u ovo pandemijsko vrijeme. 💛

Iako je najavljivan kao jednostavna nadoknada, JDP je za nas simbolizirao puno više – pokušaj povratka uobičajenog studentskog života u ovo izrazito neuobičajeno vrijeme (naravno uz male prilagode) i mogućnost povezivanja studenata, profesora i svih željnih dobrih druženja koja su bila onemogućena zadnjih 2 godine.

Osobito nam je drago što smo studentima 1. i 2. godine pružili barem mali uvid u normalu punu druženja, smijeha i zabave, koja ih očekuje na našem studiju. 😊🍻

Ovom prilikom željeli bismo se zahvaliti i svima koji su nam pomogli u provođenju i pripremi za JDP. Hvala našim vozačima hrane Zvonimir Maglica, Sonja Borisova (i njenom momku) i Maja Pravica koji su nam ustupili svoja vozila kako bismo mogli prenijeti svu hranu, piće i opremu na Jarun. Hvala našim grill majstorima Oliver Martin Meršinjak, Tomislav Laljak, Luka Crnomarković i Dominik Jelić koji su nesebično vršili svoju uzvišenu dužnost za grillom. Hvala našim rezačicama povrća i asistenticama oko pripreme hrane Sonja Borisova, Ana Marija Nogolica što su se uvijek trudile da ima svježeg povrća i priloga uz meso. Hvala i našim COVID redaricama Jurja Jakob, Iva Miličević čije su budne oči držale COVID pošast dalje od našeg roštilja.

Hvala svima još jednom na odličnom odazivu i povjerenju koje ste pokazali u nas! Veselimo se ponoviti i poboljšati subotnje druženje u njegovoj originalnoj verziji – na proljeće u obliku PDP-a, kada vas očekujemo sa još više hrane, pića i dobre zabave.🌼🍻🥰🧡